UA-63332126-3

Zeleninové a ovocné šťávičky pro zdraví

Zeleninové a ovocné šťávičky pro zdraví Protichřipková příprava, pomeranč, kiwi, zázvor Nejvíc dělám pomeranč a grep a mrkev. Pak také často pomeranč, mrkev, petržel, červená řepa a řapíkatý celer. Hrachovka to není, šťáva z pomerančů a kiwi, chio semínka a kustovnie oranžová.   Všeho moc škodí, pokud se toho pije víc než 2 decky, dala … Číst dál..

Chemie těla a zdraví a detoxikace

Chemie těla a zdraví a detoxikace Jak to vlastně je a jak všechno se vším souvisí Chemie těla a zdraví Proč je dobrá minimálně jednou za tři měsíce týdenní detoxikace. Jak se tělo zanáší, částečně se zanáší u každého, ale běžné 1 .metabolické zbytkové sloučeniny zvládá zdravé tělo samo, jen se musí připojit dobrý pitný … Číst dál..

Závislost na sladkém nebo chemie těla?

Závislost na sladkém nebo chemie těla? POKUD SE VÁM ZDAJÍ PÍSMENKA MALÁ, ZMÁČKNĚTE CTRL A DRŽTE A TOČTE KOLEČKEM NA MYŠI K SOBĚ, PÍSMENKA SE ZVĚTŠÍ A LÉPE SE ČTE. Je to jako začarovaný kruh, naučíme se , že při stresu nebo nepříjemných pocitech si rychle ulevíme porcí sladkého, potom máme černé svědomí a zase … Číst dál..