UA-63332126-3

Udělejte si večer chvilku pro sebe

Když už je rodinka nakrmená, buď spí nebo si relaxuje po svém, zbývá čas i na nás, unavené bojovnice s problémy běžných dnů. To může vyčerpávat dost a dost. Co kdybyste si takový večer pro sebe udělala? Stačí 40 minut a uvolníte se, ráno budete mít mnohem více energie a budete se cítit svěží i v chladném počasí, které nás pomalu už zase čeká.

Napusťte si do vany vodu tak 38 stupňů , aby Vám byla příjemná a při tom pěkně hřála. Do ní přidejte koupelovou sůl, není to žádný luxus, v každé drogerii ji dostanete za pár korun. vyberte si vůni, která je pro Vás příjemná, klidně si ji v obchodě rozšroujte v čichněte si. ve vaně zůstaňte deset minut odpočívat a potom se teprve umyjte a utřete trochu drsným ručníkem, aby se kůže promasírovala. Nejlepší se po koupeli natřít lehce vstřebatelným mlékem, velice příjemné je s kakaovým máslem.

Kůže celého těla se koupelí prokrvila a je připravená vstřebávat živiny, na obličej si buď dejte kupovanou výživnou masku, pokud se Vám chce smíchejte med s trochou ol.oleje, kolem očí dejte oční krém, uvelebte se pohodlně a začtěte se do něčeho pro Vás příjemného.

Po 15 minutách opatrně masku odstraňte, lehce obličej i krk nakrémujte nočním krémem a dejte si hrníček meduňkového čaje , no a dobou noc. Pac a pusu.

Přidejte i Vy své typy na uvolnění a relaxaci.

Napsat komentář