UA-63332126-3

Vaše příběhy

Některé Vaše příběhy jsou k nahlédnutí v archivu na starých stránkách ZDE

Ája (96 -> 81)

Ája: "Ahoj Evi, tak konečně posílám ty slíbené fotky. Váhu si zatim držím v pohodě. Autoškolu jsem také zvládla v pohodě, třetího listopdu si jdu konečně pro řidičák. Měj se hezky a děkuji Alena."

Eva: "Gratuluji, 15 kg nosit a nenosit je rozdíl."

Alča (-35 kg)

"Evi, je to i Tvoje zásluha, že tak vypadám, mě taky nakoplo hodně to, že tu jsou i lidé, kteří už zhubnout dokázali. Je mi fakt super, jsem plná energie jako blázen, ikdyž vím, že já jsem byla divočák i tak, hahaha. Chodím dvakrát týdně na zumbu, jednou na pillates, myslím si, že to stačí, jinak u chaloupky je pohybu dost.
Mám udělané testy krve, vše v pořádku, trošku mám snížené léky na tlak, takže super.

Tak Vás všechny zdravím, Alča."

Alena (127 kg -> 99 kg)

Alena: "Dobrý den, dnešním dnem jsem dokončila Váš dvouměsíční program. A protože mi moc vyhovoval tak jsem se rozhodla ho dát ještě jednou. Posílám Vám v příloze fotky před a po. Ohlasy z okolí jsou víc než úžasné!!! I já sama vidím tu změnu."

Alena K (81 kg -> 72 kg)

Alena: "Evičko, chtěla bych vám moooooc poděkovat, bez vás bych to určitě nedokázala. Díky moooc. Jestli ještě ode mě něco potřebujete, ozvěte se.
Já bych se zase třeba někdy ozvala, jak mi to jde dále. Díky a krásný den. Alena"

Eva: "Gratuluji a držím palce, abys vše zvládla a váhu pěkně udržela."

Alenka K (94 kg -> 80 kg)

Alenka K zhubla 14 kg a po horách jí to šlape lépe.
Eva: "Je na Tobě, Alčo, vidět, že sis to letošní léto bez 14 kg patřičně vychutnala. I plesová sezóna je ve znamení pohybu a to je dobře, celkově se změnil k lepšímu i obličejík. Prostě místo té starší paní se najednou vyloupla hravá mladá kočka. Eva."

Alenka N (92 kg -> 69,5 kg)

Alenka během 6 měsíců zhubla více než 22 kg.

Andrea (69 kg -> 58 kg)

Míry na začátku: prsa 94 cm, břicho 96 cm, boky 106 cm.

Po 11. týdnech: prsa 87 cm, břicho 75 cm, boky 97 cm.

Gratuluji, Andreo, sluší Ti to!

Andrea K (86 kg -> 73 kg)

Andrea: "Dobrý den Evičko,

zasílám pár foteček,až budete mít chvilku. První 86kg další teď 73kg, pak srovnání kalhot z první a poslední fotky, to je rozdíl, ani tomu nemůžu uvěřit že jsem se do nich vešla...

Stále,i když pomaleji pokračuji dál a těším se na léto,až odhodím bundu a už nebudu nosit ta má těhu trička, ale něco slušivějšího."

Andrejka (86 kg -> 61 kg)

Andrejka: "Musím říct, že je to opravdu znát. Teď musím hlavně pořád posilovat, už to asi nikdy nebude takové, jako před těhotenstvím, nabráním kil apod., ale jsem za Vás moc ráda. Líbím se sama sobě a hlavně se cítím líp. Velká spokojenost na mé straně, že jsem to vůbec dokázala. Doporučila jsem Vás už hodně lidem. Doufám,že se nebudete zlobit."

Anet Z (-20 kg)

Vážená paní Evo,
po půl roce urputného boje se mi podařilo zhubnout krásných 20 kg. Jako důkaz posílám fotečky. Moc děkuji za ukázání té správné cesty, změnila jste mi život k lepšímu.

na začátku břicho 114 a pas 115. - teď mám břicho 95 a pas 99

Vaše fanynka Anet Z

Anetka (-10 kg)

Dobrý večer, ráda bych Evičko poděkovala za vše. Vaše práce je famózní a zde je výsledek a myslím mnoho dalších zájemkyň!!

10 cm boky a 10cm břicho. A 10kg.

Anina (92 kg -> 79 kg)

Evi, Váš program je fantazie, všichni se diví, jak hubnu a přitom pořád papám ,žádný hlad a zákazy. Je to pohodička. dobrou noc. Anina

Jana D (70 kg -> 62 kg)
Jana: "Jsem strašně ráda, že jsem se nakonec odhodlala a pustila se do toho, protože výsledek je pro mě skvělý, mám dole bez mála 8 kg a cítím se mnohem lépe. Zpočátku jsem se bála, že to nedám, ale dalo se to zvládnout úplně v pohodě, jídelníček je vyvážený, chutný, neměla jsem žádné chutě ani potřebu někde něco uzobávat, odnaučila jsem se dojídat po dětech... :-) Začala jsem sportovat (i když jen doma na Orbitreku, jelikož s dětmi to časově jinak nedám), ale i to mě začalo bavit a dokonce se na to vždy těším. Já, absolutní nesportovec. :-D 
Jen mě to tedy teď bude celé stát více peněz, protože je mi skoro všechno oblečení velké a tak budu muset vyrazit shoppovat..."